FIZJOTERAPIA

dr AGNIESZKA STĘPIEŃ 

– najwiekszy autorytet w sprawie rehabilitacji dla Fundacji Salemander
Fizjoterapeutka, IPNFA Advanced Instructor, pracownik naukowy, specjalista II stopnia. Pracuje z dziećmi i dorosłymi ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywa i wykorzystuje w pracy w Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej „ORTHOS” oraz jako wykładowca na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest również członkiem Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska oraz Research Committee International PNF Association. Pasjonatka i współtwórca nowoczesnej rehabilitacji.
Kwalifikacje zawodowe zdobywa w Polsce i za granicą (Seoul, Szwajcaria, Austria, Niemcy, Holandia) na licznych szkoleniach i konferencjach. Fizjoterapia jest jej pasją. Lubi pracować z dziećmi, bo są szczere i prawdziwe oraz z ciężko chorymi pacjentami, bo potrafią cieszyć się z każdej chwili. Od pacjentów wciąż wiele się uczy i czerpie od nich energię do pracy. Autorka i współautorka wielu publikacji, m.in. „Zdrowa postawa”, „Zastosowanie metody PNF w terapii dzieci ze schorzeniami rdzenia kręgowego”, „Wpływ wkładki wyrównującej na ruchy rotacyjne tułowia i miednicy u dzieci ze skoliozą idiopatyczną”.
http://crf.orthosrehabilitacja.pl/

„Prawie od początku z fundacja Salemander. Dobry duch naszych Warsztatów i wielka miłość do pacjenta i szacunek do rodzica. Uwielbiamy ja. Jak nikt inny rozumie co nas boli i co cieszy. Bardzo jesteśmy zadowoleni, ze i tym razem będzie z nami.Jedna z najlepszych osób jakie w życiu poznałam. Poznałam ja raz na pewnej konferencji, i jeśli można pokochać człowieka bez żadnych wątpliwości, to właśnie ja tak pokochałam”. (Prezes Iveta Spolnikova)